2013 Şubat Ataması Neden yapılmalıdır?

2013 Şubat Ataması Neden yapılmalıdır?

ogretmen_atama2013 Şubat kapıda… Peki ne olacak? Şubat 2013 ataması olmayacak mı? 2013 şubat ataması haberlerine baktığımda, gerek haber siteleri gerek yetkili ağızlardan herhangi olumlu bir açıklama yok malesef. Peki buna rağmen şubat ataması olabilir mi? Daha öncede yazmıştım tekrar ufak kelime değişikliği olabilir, yine yeniden yazıyorum!

Her şey değerli öğretmenlerimize bağlıdır, her ihtimale karşı elbette 2013 Ağustos atamasına çalışması gerekmektedir. Fakat unutulmamalıdır ki, sadece olmasını beklemek yetmez. Olması için elini taşın altına koymanız gerekmektedir. Gerek basın, gerek yayın, gerekse direk sizler kendi yollarınızla sesinizi duyurmalısınız, daha öncede belirttiğim gibi bu şubat 2013 ataması kesinlikle olmalıdır, yoksa büyük mağduriyetler doğuracaktır.

2013 Şubat Ataması Neden mi Yapılmalıdır?

Artık puanlar bir yıl geçerli, yani 2013 şubat atamasında eğer puanlarını kullanamayacaksanız değerli öğretmenlerimiz o puanlarınızın son kullanma tarihi geçmiştir artık malesef…

2013 Şubat Ataması Neden mi Yapılmalıdır?
Çünkü puanların bir yıl geçerli olacağını KPSS’ye giren öğretmenler 1 gün öncesinde öğrendiler. O yüzden bunun önlemini alma fırsatı onlara verilmedi.

Bu iki neden yeter fikrimce 2013 şubat atamasının zorunlu olarak yapılması gerektiğine…

Share This Post

TEPKİ VER - Yorum YAP.