2013 Şubat Ataması Yapılacak mı?

2013 Şubat Ataması Yapılacak mı?

2012 KPSS Geride kaldı. Atananlar atandı… Sınırda kalanlar merakla Şubat ataması olur mu diye bekliyor. Geçtiğimiz son 10 yıla baktığımızda şubat atamalarının tek bir sene hariç her sene yapıldığını görmekteyiz.

Ağustos atamasında yapılan 40 binlik bir atamanın sonucunda şubat ataması ihtimalleri azalmaktadır. Bunun en önemli sebebi bakanın yaptığı açıklamalar olmakla birlikte daha önce bahsi geçen her sene tek bir atamanın gerçekleşeceği açıklaması da yer almaktadır.

MEB Bakanı Ömer Dinçer yaptığı açıklamada her sene bir atamanın yapılacağını söylerken şubat atamasının yapılmayacağını dile getirdi.

Yine de henüz bir şey söylemek için erken. Öğretmen arkadaşlarımız hatırlayacaktır, şubat atamasından kısa bir süre önce Bakan şubat atamasının yapılmayacağını dile getirmişti.

Baskı, pres golü getirir… 

Share This Post

2 Responses to "2013 Şubat Ataması Yapılacak mı?"

  1. daha önce duyum olarak yazmışlardı burda haziran ataması haberlerini. olacak şeklinde kesin bir haber yapılmamıştı.bu sene malesef bakan sık sık tek atamaya vurgu yapıyor ama tr burası belli olmaz

    Reply
  2. haziran olacak kesin duyumlar var dediniz bosuna ümitlendik şimdi de olmaz gibi düyorsunuz demek bu sefer atama olabilir

    Reply

TEPKİ VER - Yorum YAP.