5. Sınıf İngilizce 1. Dönem 2. Yazılı Soruları

5. Sınıf İngilizce 1. Dönem 2. Yazılı Soruları

5. Sınıf İngilizce 1. dönem 2. yazılıların tümüne bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Birbirinden farklı yöntem ve tekniklerle hazırlanmış, güncel İngilizce 5. Sınıf 1. dönem 2. yazılı sınavlarını burada derledik. Sınavların hemen altında ekleyen ve sınavla ilgili bazı bilgiler yer almaktadır. 5. Sınıf İngilizce 1. kanaat dönemi 2. yazılı soruları üyeliksiz indir. 5. Sınıf bep yazılı soruları İngilizce. 5. Sınıf İngilizce 1. dönem 2. yazılı soruları ve cevapları.

5. Sınıf İngilizce 1. dönem 2. yazılı sınav soruları güncel ve özenle hazırlanmış yazılı sorularından oluşmuştur.

yazili-dokuman-tutanak-test-indir5. Sınıf İngilizce 1. Dönem 2. Yazılı 

Dosya Boyutu: 253 KB – Ekleyen: englishteacher – 5. Sınıf İngilizce 1. dönem 2. yazılı sınavı basit ve sade bir sınav yapmak isteyen öğretmenlerimiz için hazırlandı.


yazili-dokuman-tutanak-test-indir5. Sınıf İngilizce 1. Dönem 2. Yazılı Sınavı

Dosya Boyutu: 697 – Ekleyen: englishteacher – 5. Sınıf İngilizce 1. dönem 2. yazılı soruları birbirinden farklı soru kalıpları ile hazırlandı.


yazili-dokuman-tutanak-test-indir5. Sınıf 1. Dönem 2. Yazılı Soruları İngilizce

Dosya Boyutu: 3,623 KB – Ekleyen: englishteacher – 5. Sınıf İngilizce 1. dönem 2. yazılı soruları 6 farklı soru kalıbı ile sorular sorularak hazırlandı. True false, çoktan seçmeli, boşluk doldurma, eşleştirme, tablo sorusu…


yazili-dokuman-tutanak-test-indirİngilizce 5. Sınıf 1. Dönem 2. Yazılı Soruları

Dosya Boyutu: 3.326 KB – Ekleyen: englishteacher – 5. Sınıf 1. dönem 2. yazılı sınavı İngilizce dersi için hazırlandı. Birbirinden farklı soru kalıplarıyla hazılanmış kapsamlı bir yazılı sınavı.


yazili-dokuman-tutanak-test-indir5. Sınıf 1. Dönem 2. Yazılısı İngilizce 

Dosya Boyutu:  88 KB – Ekleyen: englishteacher – Özenle hazırlanan 5. sınıf İngilizce 1. dönem 2. yazılı soruları tablolu sorular, boşluk doldurma, eşleştirme vb. soru kalıpları ile hazırlandı.


yazili-dokuman-tutanak-test-indir5. Sınıf İngilizce 1. Dönem 2. Yazılısı

Dosya Boyutu: 3,183 KB – Ekleyen: englishteacher – 5. Sınıf İngilizce 1. dönem 2. yazılı soruları boşluk doldurma, çoktan seçmeli (test), eşleştirme, şimdiki zaman ve zamanlarla ilgili sorular sorularak hazırlandı.


yazili-dokuman-tutanak-test-indir5. Sınıf 1. Dönem 2. Yazılı Sınavı İngilizce

Dosya Boyutu: 282 KB – Ekleyen: englishteacher – 5. Sınıf İngilizce 1. dönem 2. yazılı soruları true false, boşluk doldurma, eşleştirme ve daha farklı soru kalıpları ile hazırlandı. Yazılı sınavı özenle hazırlanmıştır.


yazili-dokuman-tutanak-test-indirİngilizce 5. Sınıf 1. Dönem 2. Yazılı Soruları ve Cevapları

Dosya Boyutu: 139 KB – Ekleyen: englishteacher – 5. sınıf 1. Dönem 2. yazılı sınav soruları İngilizce dersi için hazırlandı. Klasik sorular, boşluk tablo soruları soruldu. Özenle hazırlanan ve cevap anahtarı olan bir yazılı sınavıdır


yazili-dokuman-tutanak-test-indir5. Sınıf 1. Dönem 2. Sınav Soruları İngilizce

Dosya Boyutu: 320 KB – Ekleyen: englishteacher – 5. Sınıf İngilizce 1. dönem 2. yazılı soruları tablo soruları, boşluk doldurma, çoktan seçmeli ve eşleştirme soruları ile hazırlandı.


yazili-dokuman-tutanak-test-indirİngilizce 1. Dönem 2. Yazılı Sınavı

Dosya Boyutu: 11 KB – Ekleyen: englishteacher – 5. Sınıf İngilizce 1. dönem 2. Yazılı soruları çoktan seçmeli sınav soruları ile hazırlandı.


yazili-dokuman-tutanak-test-indirİngilizce 1. Dönem 2. Yazılı Soruları 5. Sınıf

Dosya Boyutu: 467 KB – Ekleyen: englishteacher – 5. Sınıf İngilizce 1. dönem 2. yazılı soruları klasik sorular ve çoktan seçmeli sınav soruları ile özenle hazırlanmış bir başka yazılı sınavıdır.

Post Comment