6. Sınıf Sosyal Bilgiler 1. Dönem 2. Yazılı Soruları

İndirme:
594
Uyarı:
Boyut:
Ekleyen:

6. Sınıf Sosyal Bilgiler 1. dönem 2. yazılıların tümüne bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Birbirinden farklı yöntem ve tekniklerle hazırlanmış, güncel Sosyal Bilgiler 6. Sınıf 1. dönem 2. yazılı sınavlarını burada derledik. Sınavların hemen altında ekleyen ve sınavla ilgili bazı bilgiler yer almaktadır. 6. Sınıf sosyal bilgiler 1. kanaat dönemi 2. yazılı soruları üyeliksiz indir.

6. Sınıf Sosyal Bilgiler 1. dönem 2. yazılı sınav soruları güncel ve özenle hazırlanmış yazılı sorularından oluşmuştur.

yazili-dokuman-tutanak-test-indir6. Sınıf Sosyal Bilgiler 1. Dönem 2. Yazılı 

Dosya Boyutu: 56 KB – Ekleyen: Yıldız Ayan – Boşluk doldurma, doğru yanlış, eşleştirme ve çoktan seçmeli sorular sorularak…


yazili-dokuman-tutanak-test-indir6. Sınıf Sosyal Bilgiler 1. Dönem 2. Yazılı Sınavı 

Dosya Boyutu: 611 KB – Ekleyen: Yıldız Ayan – 6. Sınıf sosyal bilgiler 1. dönem 2. yazılı sınavı, boşluk doldurma, doğru yanlış, eşleştirme ve kavram haritası soru tekniği ile özenle hazırlandı.


yazili-dokuman-tutanak-test-indir6. Sınıf 1. Dönem 2. Yazılı Soruları Sosyal Bilgiler

Dosya Boyutu: 24 KB – Ekleyen: Yıldız Ayan – 6. sınıf sosyal bilgiler dersi için 1. dönem 2. yazılı sınavı soruları doğru yanlış, eşleştirme ve çoktan seçmeli sorular ile hazırlandı.


yazili-dokuman-tutanak-test-indirSosyal Bilgiler 6. Sınıf 1. Dönem 2. Yazılı Soruları (Cevaplı) 

Dosya Boyutu: 24 KB – Ekleyen: Yıldız Ayan – Doğru yanlış, eşleştirme ve çoktan seçmeli sınav soruları ile hazırlandı. 6. sınıf sosyal bilgiler 1. dönem 2. yazılı soruları cevap anahtarları…


yazili-dokuman-tutanak-test-indir6. Sınıf 1. Dönem 2. Yazılısı Sosyal Bilgiler 

Dosya Boyutu:  296 KB – Ekleyen: Yıldız Ayan – 6. sınıf sosyal bilgiler 1. dönem 2. yazılı soruları indir. Olgu görüş, coğrafi konum ve daha fazlası…


yazili-dokuman-tutanak-test-indir6. Sınıf Sosyal Bilgiler 1. Dönem 2. Yazılısı

Dosya Boyutu: 467 KB – Ekleyen: Yıldız Ayan – 6. sınıf sosyal bilgiler 1. dönem 2. yazılı soruları 4 klasik soru ve 10 çoktan seçmeli (test) sorular ile hazırlandı.


yazili-dokuman-tutanak-test-indir6. Sınıf 1. Dönem 2. Yazılı Sınavı Sosyal Bilgiler

Dosya Boyutu: 146 KB – Ekleyen: Yıldız Ayan – 6. sınıf sosyal bilgiler 1. kanaat dönemi 2. yazlı soruları özenle hazırlanan çoktan seçmeli sorulardan oluşan ve cevap anahtarı da bulunan yazılı sınavdır.


yazili-dokuman-tutanak-test-indir6. Sınıf Sosyal Bilgiler 1. Dönem 2. Yazılı Soruları ve Cevapları 

Dosya Boyutu: 160 KB – Ekleyen: Yıldız Ayan – 6. sınıf sosyal bilgiler 1. dönem 2. sınavı çoktan seçmeli sorular ile kavram haritası soru tekniği ile hazırlanmış soru sorularak hazırlanmıştır. Yanıtları da mevcuttur.


yazili-dokuman-tutanak-test-indir6. Sınıf 1. Dönem 2. Yazılı Sosyal Bilgiler(Cevap Anahtarlı) 

Dosya Boyutu: 312 KB – Ekleyen: Yıldız Ayan – 6. sınıf sosyal bilgiler 1. dönem 2. yazılı sınavı örneği çoktan seçmeli, boşluk doldurma ve tablolu sorular ile özenle hazırlanmıştır.


yazili-dokuman-tutanak-test-indirSosyal Bilgiler 6. Sınıf 1. Dönem 2. Yazılısı (Yanıt Anahtarı) 

Dosya Boyutu: 120 KB – Ekleyen: Yıldız Ayan – 6. sınıf sosyal bilgiler 1. dönem 2. yazılı soruları çoktan seçmeli sorular ile hazırlanmıştır. Sınav sorularının yanıtları da mevcuttur.


yazili-dokuman-tutanak-test-indir6. Sınıf Sosyal Bilgiler 1. Dönem 2. Yazılı Sınav Soruları 

Dosya Boyutu: 120 KB – Ekleyen: Yıldız Ayan – Sosyal Bilgiler 6. sınıf 1. dönem 2. yazılı sınavı 20 soruluk çoktan seçmeli sınav soruları ile özenle hazırlanmıştır.

Yorum yazın.