8. Sınıf Takdir Teşekkür Hesaplama

8. Sınıf Takdir Teşekkür Hesaplama

8.-sinif-takdir-tesekkur-hesaplama8. Sınıf öğrencileri için hazırladığımız takdir teşekkür hesaplama modülümüzdür. MEB’in yeni sistemine uygun 8. sınıf takdir teşekkür hesaplama sitesi arıyorsanız bu sayfa tam size göre. 8. Sınıf öğrencisiyseniz, burada sizler için hazırladığımız 8. sınıf takdir teşekkür alıp almamayı hesaplama robotumuz sayesinde takdir ya da teşekkür alıp almadığınızı öğrenebilirsiniz. 8. Sınıf takdir teşekkür online hesaplama robotumuz yeni sistem ve derslere göre düzenlenmiştir. 8. Sınıf takdir teşekkür hesaplama 2015. 8. Sınıfta takdir teşekkür alıp almadığınızı öğrenmek için sizlere yazdığımız derslerin karşısına notlarınızı girin ve sonunda takdir alıp almadığınızı görün. hangisoru.com takdir teşekkür hesaplama botumuz en güncel sisteme göre düzenlenmiş olup her değişiklikte de güncellenmektedir.

8. Sınıfta hangi dersler var? 8. Sınıfa gidecek öğrenciler hangi dersleri alacak? Ortaokul 8. sınıfta yer alan dersleri ve ders saatlerini, seçmeli dersleri buradan görebilirsiniz.

  • Öncelikle şunları bilmeniz gerekiyor, hangi durumlarda takdir teşekkür alamazsınız?

– Türkçe ders notunuz 55’ten düşük ise takdir ya da teşekkür alamazsınız.
– 45’ten düşün notunuz varsa takdir teşekkür alamazsınız. (45’ten düşük bir not girerseniz sistem tarafından 45’ten düşük notunuz var diye uyarı alırsınız.)
– Ortalamanız 70’in altında ise Teşekkür, 85’in altında ise takdir alamazsınız. Yani ortalamanız 69,999 olsa bile teşekkür alamaz, aynı şekilde ortalamanız 84,999 olsa bile takdir alamazsınız.

8. Sınıf Takdir Teşekkür Hesaplama Modülü!

1 Yanıt yorum "8. Sınıf Takdir Teşekkür Hesaplama"

Yorum yazın.