Hangi Güneş Kremi Daha İyi?

Hangi Güneş Kremi Daha İyi?

hangi-gunes-kremiHangi güneş kremini kullanmalıyım? Hangi güneş kremi daha iyi? Hangi güneş kremi daha sağlıklı? Yağlı, kuru, kapalı ve açık ciltler, tenler hangi güneş kremlerini kullanmalı?

Yaz kapıda, güneşli ve oldukça sıcak günler bizi bekliyor. Birçoğumuz yazın özellikle tatilde güneş kremini kullanıyoruz ve kullanmamız da gerekmekte. Peki hangi güneş kremini kullanmalıyız? Hangi güneş kremi vücudumuzu güneşe karşı daha sağlıklı korur?

Yazın kullanacağınız güneş kremleri, gerek cildinizin güzelliği ve sağlığı için olsun gerekse güneş ışınlarından korunma gücü olsun oldukça önemli.

Güneş kremlerinin kullanımla kriterine baktığımızda en önemli noktanın cilt özelliği olduğunu görmekteyiz. Kullanacağınız güneş kremini cildinizin özelliğine göre seçmelisiniz. Peki hangi ciltler hangi güneş kremini kullanmalı?

Güneş kremleri kullanım tecrübesine sahip olan kullanıcılar üzerinde yaptığımız araştırma sonucuna dayalı olarak aşağıdaki sonuçlara ulaştığımızı söyleyebiliriz:

sebamed, bu marka güneş kremini kullanan kullanıcıların memnun kaldığı sonucu ortaya çıkmakta.

Bu marka ile ilgili çeşitli ortamlarda yapılmış yorumlar aşağıdaki gibidir:

Ben sebamed 60 faktörlük losyon kullanıyorum .çok açk tenliyim ve çillerimin çok çıkmasını da önlüyor.

Ben de sebamed losyon kullanıyorum. Cildim pul pul olur bazen, bana iyi geldi.

Arkadaşlar ben Sebamed’in bebekler için olanını kullanıyorum. Bir arkdaşım tavsiye etmişti. Esmerim güneşe çıkınca hemen kararıyordum. Yüzümde çiller oluşuyordu. Şimdi böyle bir sorunum yok.Çok memnunum. Bebekler için olduğundan alerji yapmıyor. Bütün cilt tiplerine uygun.

La roche posay, marka güneş kremi nasıldır? bu marka ile ilgili yorumlar aşağıdaki gibidir:

Yağlı bir cildin varsa kesinlikle la roche posay
Gerçekten harika. Ben sadece denizde kullanırdım güneş koruyucu, çünkü cildi yağlandırmayan bir ürün bulamamıştım. Şimdi rahatlıkla kullanabiliyorum. Yapısı o kadar güzelki varlığı bile anlaşılmıyor

Yağlı ciltler için bu markanın Fluid extreme modelini kullanmanızı öneriyorum.

Daylond marka güneş kremi nasıldır? Kullanıcıların yorumları:

güneş kremi olarak tavsiye edeceğim marka daylong hem daha çok emici özlelliği var hemde yüzünde beyaz ve yağlı bir his bırakmıyor tavsiye edebilirim.

daylong ultra 25 kullanıyorum gayet güzel

Coppertone +50 güneş kremi nasıl? Kullanıcı yorumları:

Ben coppertone +50 kullanıyorum.ve çok memnunum.yağsız olduğu için suratı parıl parıl yapmıyor (karma bi cildim var) beyazlıkta bırakmıyor.hatta anti-aging ve antioksidan özelliğinden dolayı vazgeçmeyeceğim bir krem.

ben vücutta Lancaster spf 40 losyon ve Ambie Solaire 50+ losyon yüz kremi olarakda Coppertone Forteplus 50+ (hem yüz hem vücut) Coppertone bu konuda en başarılı markalardan biri..bu ürün de çok güzel

koruyucu olarak 3 senedir coppertone spf 45 kullanıyorum.memnunum tavsiye ederim..

Diğer güneş kremi markalarıyla ilgili kullanıcı yorumları:

Cilt doktorumun da önerisiyle kesinlikle Uriage spf 50+ diyorum. Kullandığım ürün renkli bir güneş koruyucu olduğundan kapatıcı kullanmama da gerek kalmıyor 🙂 ıslak yüzüme sürüyorum. Denemenizi tavsiye ederim

benim cildim de yağlı hem de nasıl :/
SHİSEİDO’yu deneyin arkadaşlar…
1-asla yapış yapış olmuyor..
2-hemen emiliyor…
3-kokusu yok..
4-koruması da çok güzel..tavsiye ederim

Benim cildimde yağlı 🙂 Benim şuana kadar kullanıp memnun kaldığım krem : La Roche Posay spf 30 Anthelios Ac; cilt kolay emiyor, parlamıyor ve mat bir görünüm verip aynı zamanda nemlendiriyor. Kesinlikle denemelisin 🙂

Güneş kremi kullanmak mı istiyorsunuz? Hangi güneş kremi kullanmanız gerektiğini bilmiyor musunuz? Cilt özelliğinizi yazın ve sizlere hangi güneş kremini ya da kremlerini kullanabileceğinizi hangisoru.com olarak önerelim.

Güneş kremleriyle ilgili tecrübe ve önerilerinizi yorumlar aracılığı ile belirtirseniz sizler ve diğer kullanıcılar da ne marka güneş kremi kullanmalı sorusuna cevap bulabilirler.

NOT: Güneş kremi önerirken cilt özelliğinizi de yazmayı unutmayınız…(yağlı, kuru, açık, esmer vb…)

Share This Post

One Response to "Hangi Güneş Kremi Daha İyi?"

Post Comment