Hangi Virüs Programı Daha İyi?

Hangi Virüs Programı Daha İyi?

Hangi virüs programını indirmeliyim? Hangi antivirüs programını kullanmalıyım? En iyi virüs koruma programları listesi.

En iyi antivirüs programları içerisinde en iyileri hangileri? Kullanıcılar ve editörler tarafından yapılan testler sonucu en iyi puanları alan antivirüs programları aşağıda sıralanmıştır.

En iyi antivirüs programı hangisidir? Windows 8, Windows 10 için en iyi, en güvenilir sonuçları ortaya çıkaran antivirüs programı hangisidir? En çok kullanılan antivirüs programları arasında Norton, Bitdefender veya Kaspersky geliyor. PC ve Laptoplar için en iyi antivirüs programlarını ve bunlar arasında ücretsiz indirebileceğiniz programları sıraladık.

Antivürüs programları neden gerekiyor?

Antivirüs programları, PC ve dizüstü bilgisayarlarınızı kötü amaçlı yazılımlardan korumak için tasarlanır ve sizler için çeşitli güvenlik önlemleri alır. Yalnız bu güvenliği sağlamak için antivirüs programını indirmeniz başlı başına bir çözüm değildir, gerektiği zamanlarda programı güncellemelisiniz ki güncel yazılımlara karşı önlem alabilsin.

Sizin için en iyi antivirüs hangisi?

Malware (Kötü amaçlı yazılımlar) her zamankinden daha hızlı gelişmekte ve daha büyük çaplı zararlara yol açabilmektedir. Bunun önüne geçebilmek için tasarlanan antivirüs programları sürekli olarak güncellenmekte ve bu yazılımların pc ve laptoplara zarar vermesinin önüne geçmeye çalışmaktadır.

Ücretli ve Ücretsiz Antivirüs Programları Arasındaki Farklar Nedir?

Ücretli AV programları, ücretsiz AV programlarına göre daha geniş kapsamlı bir güvenlik hizmeti sunmaktadır. Güvenlik güvenlik duvarları, ebeveyn denetimleri, kimlik hırsızlığı koruması ve daha fazlasını sunan, ve daha da ileriye doğru giden bir koruma alanı sağlar. Daha iyi bir teknik destek ve daha geniş bir koruma sağlasa da iyi bir AV programının ücretsiz versiyonu da faydalı olacaktır.

En İyi Antivirüs Programları

ESET NOD32 Antivirus 8

Tavsiye edilen satış fiyatı: £ 45 KDV ( 1 yıllık lisans)
Biraz şaşırtıcı olabilir fakat anti-spam ürüne dahil değildi. ESET NOD32 Antivirus, bazı yararlı ekstralar ile ses antivirüs ürünüdür. Yazılım, kullanımı kolaydır. Teknik olarak, antivirüs programları içerisinde yeterli özellikleri sergilese bile oldukça güçlü rakipleri bulunmakta.

Webroot Internet Security Plus 2015

Tavsiye edilen satış fiyatı: £ 50 KDV dahil
Panda Global Protection 2015

Tavsiye edilen satış fiyatı: £ 60 inc KDV (5 cihazlar, 1 yıllık lisans)
Eğer Mac’ler ve Android makineleri için Windows PC’ler farklı cihazların bir dizi korumak için gerekirse Panda Global Protection 2015, iyi bir seçenektir.AV-Testi adlı test sonucu oldukça iyi bir noktada bulunuyor.

G-Data Internet Security 2015

Tavsiye edilen satış fiyatı: £ 45 inc KDV (3 PC lisans)
G-Data Internet Security 2015, tam bir güvenlik hizmeti sunan programlara nazaran nispeten biraz daha ucuz. Bu web tehditlerine karşı en başarılı program olmasa da yüklemeye değer olacak kadar iyidir.

McAfee LiveSafe 2015

Tavsiye edilen satış fiyatı: £ 80 KDV dahil (sınırsız, şahsen sahip olduğu cihazlar, 1 yıllık abonelik)
Windows PC’ler bir çift çalıştırırsanız, Mac, tablet ve akıllı telefon ya da benzer bir kombinasyon McAfee LiveSafe 2015, mobil cihazlarda da hırsızlığa karşı koruma olanakları sağlayan ekonomik bir yoldur. Bu programın AV koruma gücü inkar edilemez.

AVG Free Antivirus 2016

Fiyatı: Ücretsiz
AVG Free ücretsiz indirebilirsiniz. Program, iyi ücretsiz antivirüs programlarından biri olmaya devam ediyor.

Avast Free Antivirus 2015

Fiyatı: Ücretsiz
Avast Free Antivirus 2015 yükleyebilirsiniz en iyi iyi ücretsiz güvenlik programlarından biridir. Bu uygulama ve tarayıcı uygulaması analizi ve ayrı ayrı, mükemmel bir Android paketi, AV kapsayan ve anti-hırsızlık da dahil olmak üzere ücretsiz hediyeler, şaşırtıcı bir yelpazesi bulunmaktadır. AV Test değerlendirmesi de oldukça iyi durumda.

Panda Antivirus 2016 Free

Fiyatı: Ücretsiz
Panda önde gelen antivirüs sağlayıcılarından biridir ve bu ücretsiz sunan ilginç ekstralar da içerir.

Qihoo 360 Total Security 2016

Fiyatı: Ücretsiz
Total Security 2016 üzerinde ve düz ücretsiz antivirüs ürün üzerinde sunduğu ekstra özellikler istiyorsanız, o zaman Qihoo kötü bir seçim olmayacaktır. Bu programı yüklediğinizde Bitdefender tarayıcı etkinleştirmeniz gerekir.

Trend Micro Internet Security 2015

Tavsiye edilen satış fiyatı: £ 42 inc. DKV
Hem yüksek performans hem düşük fiyat soruyorsanız cevabımız, Trend Internet Security 2015 olacaktır. Rakiplerine karşı bazı ekstra eksiklikleri olsa da , antivirüs konusunda oldukça yüksek performans bir hizmet sunmaktadır.

BitDefender Antivirus Free Edition 2016

Fiyatı: Ücretsiz
BitDefender Free Edition böyle yüksek bir koruma puanı sahip olduğundan, bunu yapmak için güvenli olduğunu, ancak daha fazla olması tercih ederseniz uygulamalı kontrolü, bu yaklaşım sinir bozucu bulabilirsiniz.

Avira Free Antivirus 2015

Fiyatı: Ücretsiz
AV-Test, sıfır maliyetli paketi ve kullanımı kolay ve doğrudan bir iyi tasarlanmış arayüzü, Avira Free Antivirus 2015 için puanı bulunurken, PC’lerinizi korumak için mükemmel bir seçim de olacaktır.

Kaspersky Total Security 2015

Tavsiye edilen satış fiyatı: £ 42 inc KDV (3 PC’ler, 1 yıl)
Üç cihaz, tam koruma £ 50 gibi bir fiyat bu program için uygun bir ücrettir.

Bitdefender Internet Security 2015

Tavsiye edilen satış fiyatı: £ 40 inc KDV (3 PC, 1 yıllık lisans)
Bu zararlı yazılımlara karşı koruma açısından, mevcut en iyi AV ürünlerinden biridir.

Backup ile Symantec Norton Security

Tavsiye edilen satış fiyatı: £ 60 inc. DKV
Tüm cihazlarınızı kapsayacak şekilde 10 lisansı ile mükemmel koruma sunan Backup ile Norton Security ayrıca virüs ve diğer zararlı yazılımlara karşı güçlü bir özellik seti ve çok iyi koruma sağlar. Önerilir.

Kaynak: iyitekno

Share This Post

TEPKİ VER - Yorum YAP.