Hangi Yabancı Dizi Hangi Kanalda Yayınlanıyor?

Hangi Yabancı Dizi Hangi Kanalda Yayınlanıyor?

Hangi yabancı dizi hangi kanalda yayınlanıyor? Yabancı diziler hangi kanalda yayınlanıyor? Haftalık yabancı dizi yayın programı. Yabancı dizi kanalları.

2015 ile birlikte yeni diziler de hayatımıza girmeye başladı. İnternet kullanıcılarının birçoğu yabancı ve yerli dizileri internette bu hizmeti sağlayan siteler üzerinden izliyor artık. Yabancı dizileri veren kanallar hangileri? Birbirinden güzel yabancı dizileri izleyen ve hangi kanalda olduğunu öğrenmek isteyen izleyiciler için, hangi yabancı dizinin hangi kanalda yayınlandığını yazıyoruz. Yabancı günlerin yayınlandığı kanallar. Hangi yabancı dizi hangi kanalda? Hangi dizi hangi kanalda yayınlanıyor? e2 de hangi diziler yayınlanıyor? cnbc-e de hangi diziler yayınlanıyor?

Daha önce hangi yabancı diziler izlenmeli konulu bir yazı yazmıştık. En iyi dizileri ve imdb puanlarını verdiğimiz yazıya buradan ulaşabilirsiniz.

TV üzerinden yabancı dizi izlemek isteyen izleyiciler için öncelikli olarak herkesin izleyebileceği kanallar olan cnbc-e ve e2 kanallarında yayınlanan yabancı dizilerin hangi gün saat kaçta yayınlandığına bakalım:

e2’de yayınlanan yabancı diziler, e2 dizileri neler? e2’de hangi diziler var?

Better with you, Winners & Losers, How i Meet Your Mother, The Simpsons, Arrow, True Blood, Yes Prime Minister, The Big Bang Theory, Game of Thrones, The Vampire Diaries, Treme, Shameless, South Park, Mad Men, Mike & Molly, The Exes.

Cnbc-e’de hangi diziler yayınlanıyor? Cnbce dizileri neler? Cnbce hangi diziler var?

Two and Half Men, Forever, 2 Broker Girls, Teen Wolf, The Following, Twice Born, Dallas, Person Of İnterest, Rizzoli & İsles, Sullivan & Son, Family Guy, Vikings, Mom, Mike & Molly, Black Sails, Doctor Who, The Flash.

 

Share This Post

TEPKİ VER - Yorum YAP.