Hangi Yerli Dizi Hangi Gün Saat Kaçta? (2015 – 2016 Listesi)

Hangi Yerli Dizi Hangi Gün Saat Kaçta? (2015 – 2016 Listesi)

Gün geçmiyor ki yeni bir diziyle tanışmayalım. Peki bu dizilerin takibini nasıl yapabiliriz? İzlediğimiz dizilerin saatlerini, kanallarını nasıl takip edebiliriz? Aşağıda sizlere vermiş olduğumuz liste sayesinde hangi yerli ve yabancı dizinin hangi günde yayınlandığını, saat kaçta yayınlandığını görebilirsiniz.

TV’lerde yayınlanan dizilerin hangi gün yayınlandığını daha rahat görebilmek isteyen TV dizi izleyicileri için derlediğimiz araştırma yazımız. Bu yazımızda yerli ve yabancı dizilerin hangi gün hangi kanalda yayınlandığını görebilirsiniz.

2015 – 2016 dizi sezonunda en çok izlenen, seyirci tarafından en çok sevilen ve takip edilen dizilere yer vermeye çalıştık. Aşağıda hangi dizi, hangi gün ve saat kaçta yayınlanıyor? Popüler dizilerin tekrarı hangi günler yayınlanıyor?

2015 – 2016 dizi sezonunda hangi diziler çıktı? Yeni çıkan diziler ve yayınlanmaya devam eden diziler hangileri? Hangi diziler hangi kanalda 2016

İyi seyirler, HangiSoru.com

Paramparça
paramparca-dizisi

Baş rollerinde Erkan Petekkaya ve Nurgül Yeşilçay’ın yer aldığı Paramparça dizisi, Star TV ekranlarında bu sezonda yer almaya devam edecek. Paramparça dizisini izlemek isteyenler diziyi Star TV ekranlarından Pazartesi saat 20’de izleyebilecekler.

Kaderimin Yazıldığı Günkaderimin-yazildigi-gun-dizisi

Özcan Deniz’in baş rolünde yer aldığı Kaderimin Yazıldığı Gün dizisi Star TV’de izleyicinin karşısında. Kaderimin Yazıldığı Gün dizisini Star TV ekranlarından Salı günleri saat 20.00’de izleyebilirsiniz.

Kiralık Aşkkiralik-ask-dizisi

Kiralık Aşk dizisi Star TV ekranlarından Hafta içi Cuma günleri saat 20.00’de seyirci ile buluşmaktadır. İyi seyirler.

Çilek Kokusucilek-kokusu-dizisi

Her ne kadar yukarıda 20.30 Çarşamba diye belirtmiş olsa da Çilek Kokusu dizisinin günü ve saati değişti. Çilek kokusunun Star TV kanalından Cumartesi günleri saat 20.00’de izleyebilirsiniz.

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmazeskiya-dunyaya-hukumdar-olmaz-dizi

Henüz daha çok ufak yaştayken yeraltı dünyasıyla tanışan Hızır Çakırbeyli’nin ve ailesinin hayatının anlatıldığı dizi, hafta içi Salı günleri ATV kanalından saat 20.00’de yayınlanmaktadır. İyi seyirler.

Kertenkelekertenkele-dizisi

Kertenkele dizi ATV’de Cumartesi günleri saat 20.00’de yayınlanmaktadır.İyi seyirler.

Acil Aşk Aranıyoracil-ask-araniyor-dizisi

Acil Aşk Aranıyor dizisi Show TV kanalında yayınlanmaktadır. Pazar günleri saat 20.00’de yeni bölümü yayınlanan dizinin tekrarı ise salı günleri saat 23.00’te ve Cumartesi 15.15’te yayınlanmaktadır.

Yılanların Öcü
Yılanların Öcü Dizisi

Fakir Baykurt’un eseri olan Yılanların Öcü eserinin Diziye uyarlanmış versiyonudur. Diziyi Show TV kanalından Çarşamba günleri saat 19.45’de izleyebilirsiniz.

İnadına AŞKinadina-ask-dizisi

Son zamanların popüler dizilerinden birisi olan İnadına AŞK dizi FOX TV ekranlarından seyirci ile buluşmaktadır. Dizinin yeni bölümü Perşembe günleri saat 20.00’de yayınlanmaktadır. İnadına AŞK dizisinin tekrarı ise Cumartesi 16.45’te ve Pazartesi günleri 12.15’de yayınlanmakta.

Kocamın Ailesi
kocamin-ailesi-dizisi

FOX TV ekranlarında yayınlanan bir başka dizi de Kocamın Ailesi. Kocamın Ailesi dizisini FOX TV kanalından izlemek isteyenler yeni bölümünü Çarşamba günleri 20.00’de izleyebilirler. Dizinin tekrar verilen bölümleri sabahları saat 10.00’da yayınlanmaktadır.

Kurtlar Vadisi Pusukurtlar-vadisi-pusu-dizisi

Kurtlar Vadisi Pusu dizisinin hangi kanalda olduğunu merak ediyorsanız hemen belirtelim ki bu sezon Kurtlar Vadisi Pusu dizisi Kanal D kanalından seyircilerle buluşuyor. Kurtlar Vadisi Pusu dizisinin yeni bölümünü Perşembe günleri saat 20.00’de Kanal D’den ekranlarından izleyebilirsiniz.

Liste HangiSoru.com tarafından hazırlanmıştır. Listede yer almasını istediğiniz diziyi yorum aracılığı ile bize bildirerek sevdiğiniz dizinin listede yer almasını sağlayabilirsiniz. İyi seyirler.

Share This Post

TEPKİ VER - Yorum YAP.