MEB, devlet memuru idareci dokümanları bölümü. Müdür, müdür yardımcıları, öğretmenler için gerekli idari belgeler, evraklar, dokümanlar indir. Öğretmenler Kurulu Toplantı Tutanakları, İş Günü Çalışma Takvimleri, Not Çizelgeleri, Tebliğler Dergisi, OGYE Raporları, İdareciler için Genel Form, Çizelge ve Tutanaklar, Yönetmelik ve Genelgeler indir.

1 SEÇİM TAKVİMİ.docx2 seçim kurulu ve sandık kurulu oluru.docx3 Sınıf Temsilci.docx4 Sınıf temsilci Genel sonuçlar.xlsx5 Sınıf Temsilciliği kesin sonuç tutanağı.docx6 Sınıf Temsilcileri toplantı tutanağı.docx7 Sandık tutanağı.docx8 oy sayım tutanağı.docx9 Okul Meclisi Sonuç tutanağı.docx10 sayım döküm cetveli.docx11 Seçim Tutanağı.doc12 DUYURU.docx13 SEÇİM…

Ry tebliğ programının adını değiştirmemeniz programı daha sağlıklı kullanmanızı sağlayacaktır. Şayet programın adını değiştirirseniz köprüler üzerinde düzenleme yapmanız gerekecektir. Ek olarak formüller üzerinde değişiklik yapılmasını engellemek amacıyla koruma eklenmiştir. Sayfalara herhangi bir koruma getirilmemiştir. Tebliğ programı indir.