TEOG Çıkmış Sorular İNDİR (Tüm Çıkmış Sorular)

İndirme:
86910
Uyarı:
Boyut:
---
Ekleyen:

TEOG çıkmış sorular tamamını buradan indir. Türkçe, matematik, ingilizce, fen, din kültürü TEOG çıkmış sorular 2017 indir. 2016-2017 yılında  çıkan TEOG soruları eklenmiştir. Eş zamanlı olacak 2016-2017 eğitim öğretim yılında yapılacak TEOG sınavlarında çıkan soruların indirme bağlantıları da buraya eklenecektir.

8. sınıf TEOG sınavına girecek öğrencilerin mutlaka çözmesi gereken sınavların başında daha önce sorulan sorular gelmektedir. TEOG yabancı dil, ingilizce çıkmış sorular indir. Bu soruların çözümünün sınava yakın bir zamanda yapılmasını öneriyoruz en azından 1 ay kala tüm hazırlıklarınızı yaptıktan sonra bu sınavları çözmeniz ne derece yol aldığınızı TEOG’a ne kadar hazır olduğunuzu görme açısından önemlidir. TEOG çıkmış sorular indir sayfaları aşağıdaki gibidir. TEOG Türkçe çıkmış sorular indir. TEOG her sene 1. dönem ve 2. dönem olmak üzere her dönemde 1 kez yapılır. Toplamda 2 kez TEOG yapılır mazeret sınavları da yapılan her TEOG sınavından sonra giremeyen öğrenciler için yapılır. TEOG matematik çıkmış sorular indir. 2017 TEOG çıkmış sorular indir.

TEOG KAZANIM TESTLERİ İNDİR – ÇÖZ BURADA

TEOG Puan Hesaplama 2016 – Puanınızı hesaplamak için Tıklayın.

39 yorum "TEOG Çıkmış Sorular İNDİR (Tüm Çıkmış Sorular)"

  1. İsmim Gizli Kalsin · Edit

    Çok calisan insanlar var bizim sinifta adamlar essek gibi calisiyor calismaktan gozleri bozuldu ama basari elde edemiyor ama bazilarida varki cok az calisip adam okul birincisi oluyor .YANİ KISACASI ÇALİŞMSK DEĞİL İS İNSANİN ZEKASI OLMASI Kafasi calisan yapar calisan yapar kafasi basmayanda ugrasip dursun bosa………
    .

    Cevap yaz

Yorum yazın.