Beden Eğitimi Mezunları Öğretmenlerime..

11 Ağustos 2012 Öğretmen, HangiSoru.com - Dosyalar

Bugünlerde olimpiyat sonuçları üzerine yazılar alıyorum ve takip ettiğim kadarıyla beden öğretmenliği mezunu öğretmenlerimin yazdıklarına şahit oluyorum.Şunu belirtmek isterim:

Arkadaşlar beden bölümünden açık çok kabul ediyorum. Sınavlardan temel eksikliğiniz olduğu için yüksek de alamıyorsunuz netice de bölümünüz Beden matematik vb görmediniz pek.

Fakat böyle saçma şeylere inanmak da nedir yahu 🙂 Yok madalya almadık bedene kadro artacak, yok madalya almak için verecekler bedene kadroyu. Beden dersleri çok mu verimli sanki ülkemizde?

Hadi topu alan futbola, voleybola. Başka bir şey var sanki. Tabi bu genelde böyle özel okullar vb abilerimizin cocuklarının okuduğu okullardan bahsetmiyorum.

Beden Eğitimi bölümü kadroyu, istedikleri kadroyu, sonuna kadar hak ediyorlar. Fakat bunu isteme biçimleri böyle olmamalı. Madalya alınsa atama yapılmaması mı gerekiyor yani? Bu olimpiyatlardan 10 altın alsaydık beden eğitiminden öğretmen almalarına gerek yok mu diyecektik?

Bir branş açık sıralamasında önlerdeyse atama sıralamasında da önde olması gerekir ( . )

Benzer Blog Yazıları

İlkokul Beden Eğitimi Yıllık BEP Planı (Hafif Düzey)
Beden Eğitimi Uzaktan Eğitim Otomatik Ders ve Etkinliklere Katılım Puanı
Beden Eğitimi Kaba Değerlendirme Formu 88
Beden Eğitimi Voleybol Sunusu
Beden Eğitimi Ders İçi Etkinliklere Katılım Değerlendirme Formu (Otomatik)
Beden Eğitimi Dersi Yazılı Sınav Soruları
  1. beden eğitimi

    ozaman cocuklarımız okullarda ingilizce öğrenemiyor ingilizceye kontenjan verilmesinmi matemetikten sıfırcıları biliyosundur belki eyer haberleri seyrediyosan matemetik öğretemiyolar diye matemetik ataması yapmayalımmı rehber öğretmenlerden kacı görevini tam yapıyo ben derimki her ile bir rehberci sen dersin her okula 1 rehberci sacmalardan secmeler böle yorum yapmayın daha ii dalga gecer gibi ne bu ya git bak ben dısardamıyım…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.