Facebook Twitter ve Youtube’a Erişim Engeli !Son Dakika!

erişim-engeliBugün Facebook ,Youtube ve Twittere’a erişim engenlendi mi? Facebook kapatıldı mı? Youtube kapatıldı mı? Twitter kapatıldı mı? Facebooka erişim engellendi mi? Youtube’a erişim engellendi mi? Twitter’e erişim engellendi mi? Youtube’a neden girilmiyor? Twitter’e neden girilmiyor? Facebook’a neden girilmiyor?

Pek çok internet sitesinde bugün Facebook Twitter ve Youtube’a erişim engeliyle karşılaşıldığına dair haberler var. Daha önce mahkeme kararı ile belli süreler erişim engellenen Facebook Twitter ve youtube bu günde bir erişim engeliylemi karşı karşıya. TTNET kullanıcıları youtube erişemiyor. Twittere erişim de aynı şekilde engellenmiş görünüyor. Sadece facebook’a  şu an için belli bir erişim imkanı var. Twitter neden açılmıyor? Facebook neden açılmıyor? Youtube neden açılmıyor?

Facebook’un savcının rehin alınması ile ilgili görüntüleri kaldırdığı ve bu nedenle erişimin olduğu da gelen bilgiler arasında.

Bu durumda akıllara gelen ve iddaa edilen şey geçtiğimiz günlerde yaşanan savcıyı rehin alma görüntülerinin paylaşılmış olmasıdır. Geçen gün Başbakan Ahmet Davutoğlu da buna benzer bir açıklama yapmış Ve bu görüntülerin terör örgütünün işine yaradığını bunun kabul edilemez olduğunu ifade etmişti. Erişim engelinin kesin nedeni ve ne kadar süreceği halen merak konusu. Bu konuda yetkilileri yapacağı açıklamalar bekleniyor.

Takip Et
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları gör