Fiilde Çatı Konu Anlatımı Kısa ve Öz (Videolu Anlatım) 11

Fiilde Çatı Konu Anlatımı Kısa ve Öz (Videolu Anlatım) 11

Fiilde Çatı Konu Anlatımı Kısa ve Öz (Videolu Anlatım) 11 13.04.2015 tarihinde SELÇUK ÖZDEMİR tarafından HangiSoru.com’da paylaşıldı.

Fiilde Çatı Konu Anlatımı Kısa ve Öz (Videolu Anlatım)Fiilde çatı konusunun gayet güzel bir anlatımını sizlerle paylaşıyoruz. Fiilde çatı konusu birçok öğrencinin önyargı ile baktığı konulardan birisidir. Fakat bu videoyu izledikten sonra konuya bakış açınız değişecek ve rahatlıkla anlaşılabilir bir konu olduğunu göreceksiniz. Fiilde çatı konusunun videolu anlatımı gayet basit bir dille anlatılmış.

Eylemde çatı konusunda kafanıza takılan noktaları yorum atarak sorabilirsiniz. Sorunuz en kısa sürede cevaplanacaktır. Fiilde çatı, etken, edilgen, işteş, dönüşlü konuları hakkında videolu anlatım.

Konuyu belli bir sınıf seviyesine ayırmaya gerek duymadık. İster ortaokul 6. sınıf olun ister 7. sınıf, 8. sınıf ya da lise 9. sınıf, 10. sınıf, 11. sınıf, 12. sınıf olun ya da YGS, LYS, KPSS sınavlarına hazırlanın bu videolu eylemde çatı konu anlatımı sizin işinize kesinlikle yarayacak ve faydası olacaktır.

Abone Ol: blank

Bu yazıyı paylaş

Yorum Yap