LGS Çıkmış Sorular PDF İndir

LGS Çıkmış Sorular PDF İndir

LGS Çıkmış sorular sayfasında MEB tarafından yapılan yeni sınav sistemi Lise Giriş Sınavı (LGS) için daha önce uygulanmış sınav sorularını bulabilirsiniz. LGS çıkmış sorular sayfası olarak kullanacağımız bu sayfada tüm yıllara ait çıkmış LGS sınav sorularını ve cevaplarını PDF formatında hemen indirebilirsiniz. LGS Türkçe, matematik, fen bilimleri, İngilizce, İnkılap Tarihi ve Atatürkçülük, din kültürü ve ahlak bilgisi ile diğer yabancı dillere ait çıkmış sınav sorularını bu sayfaya ekledik. 2019-2020 yılına uygun olarak hazırlanmıştır. 2021 LGS sınavına hazırlanan öğrenciler için son yılların çıkmış tüm LGS sınav soruları ve cevapları sözel ve sayısal bölüm olarak aşağıda listelenmiştir.

LGS ÇIKMIŞ SORULAR TÜM SENELER

LGS her sene daha da zorlaşmaktadır. Bu sınavı kazanabilmek için öğrencilerin önünde zorlu bir süreçle birlikte oldukça azimli, kararlı ve güçlü adaylar bulunmaktadır. En iyi liseleri kazanabilmek için çalışan siz değerli öğrencilerimiz için hazırladığımız sınava hazırlık testlerine, deneme sınavlarına, online testlere sitemiz üzerinden rahatlıkla ulaşabilirsiniz. LGS çıkmış sorular indir.

LGS ile ilgili daha önce çıkmış soruları çözmeden sınava hazırlanmış sayılmayız. Sınav öncesi yapılacak en önemli işlerden birisi de hiç kuşkusuz LGS’de çıkan soruları çözmektir. Aşağıda MEB LGS çıkmış sorularını pdf formatında cevap anahtarı ile birlikte hemen indirebileceğiniz bağlantılar verilmiştir.

LGS Çıkmış Sorular
LGS Çıkmış Sorular İndir

MEB LGS çıkmış sınav soruları ve cevaplarını sayısal ve sözel dersler olarak iki ayrı bölümde hazırlamıştır. Her iki bölümün de (LGS sayısal ve LGS sözel çıkmış soruları) çıkmış sınav sorularını ve cevap anahtarını indirebileceğiniz bağlantılar eklenmiştir.

HangiSoru.com olarak takıldığınız soruların çözümleri konusunda da sizlere yardımcı oluyoruz. Buradan takıldığınız soru (lar) hakkında bizlere yorum atarak sorular sorabilirsiniz.

Konuyla ilgili benzer dosyalara 8. Sınıf LGS Deneme Sınavı PDF İNDİR sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

  • Ayrıca LGS puan hesaplamanızı yapabileceğiniz LGS puan hesaplama robotuna buradan ulaşabilirsiniz.
  • 8. Sınıf LGS testlerini buradan online olarak çözebilir ve LGS ve 8. sınıf dersleri için hazırlanmış binlerce soruyu çözmeye başlayabilirsiniz.

Abone Ol: blank

Bu yazıyı paylaş

Yorum Yap

5 Yorum - "LGS Çıkmış Sorular PDF İndir"