Zarflar (Belirteç) Konu Anlatımı (Video) 68

Zarflar (Belirteç) Konu Anlatımı (Video) 68 14.04.2015 tarihinde MEHMET SELAHATTİN EKEN isimli kullanıcımız tarafından paylaşılmıştır.

Zarflar konusunun videolu anlatımını izlemek istemez misiniz? Öğretmenimiz gerçekten oldukça anlaşılır bir şekilde kısa ve öz olarak zarfların konu anlatımını yapmış ve aynı zamanda dikkat etmeniz gereken püf noktaları da vermiş. Zarflar konusu hakkında eksiği olanların mutlaka izlemesi gereken bir anlatım olmuş.

Hangi sınav için hazırlandığınızın pek bir önemi yok. İset 6. sınıf 7. sınıf 8. sınıf öğrencisi olun yazılıya, TEOG’a hazırlanın isterseniz YGS / LYS KPSS’ye hazırlanın bu videoda anlatılanlar zarflar konusu için size faydalı olacaktır.

Zarf nedir? Zarflar kaça ayrılır? Zarfları diğer sözcük türlerinden ayıran temel özellikler nelerdir? Zarf konusunu nasıl daha iyi anlayabilirim? işte videolu anlatımı! Zarflar konusu ile ilgili olarak ister videoda anlatılan bölümler olsun isterse kafanıza takılan bir soru olsun yorumlar aracılığı ile sorun en kısa sürede cevaplayalım.

Soru zarfı, yer yön zarfı, miktar zarfı, durum zarfı, zaman zarfları konu anlatımı videosu 10 dakika.

https://www.youtube.com/watch?v=QgfYruw4ddg

Benzer İçerikler

Cümlenin Öğeleri Konu Anlatımı (Video) 36
Sözcükte Anlam Konu Anlatımı (Video) 91
Sıfat ve Zarflar Arasındaki Farklar Nelerdir? (Video) 89
Yazım Kuralları Konu Anlatımı (Video) 39
Zamirler (Adıl) Konu Anlatımı (Video) 39
Fiiller Konu Anlatımı (Video) 20
Takip Et
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları gör