Yaralı Kitap Özeti (Kahraman Tazeoğlu)

Yerli Kitap Özetleri
Kitabın Adı:YARALI
Yazarı:Kahraman Tazeoğlu
Sayfa Sayısı:320
Yayın Evi:Destek Yayınları
Yayın Tarihi 2014
Kitabın Türü: Roman
Orijinal Adı:
ISBN:9786054994908
Çevirmen: –
HangiSoru – Puanı:[ratings results=”true”]

Yaralı Kitap Özeti

Bütün hikaye ufak bir çocuk ve deniz topu ile başlar. Aynı zamanda o sözle: “Bazı yaralar sardıkça kanar.”

Kaan denen bir genç, bir kıza aşık olur. Ama eski sevgilisinin bileğinde açtığı yaralardan dolayı hiçbir kıza dokunamaz ve sevemez. Ne zaman bir kıza bir şeyler hissedip dokunsa, o zaman yarası yeniden kanar.

Genç, eski sevgilisi Hande’den sonra Ece ile tanışır. Ama yarası yeniden kanamaya başlayınca Ece ile de olamayacağını anlar. Ardından bir gece yarısı Kaan, Duru ile tanışır ve Duru’ya karşı bir şeyler hissetmeye başlar. Ama bileğinin yeniden kanadığını Duru da Kaan da fark hisseder.

Duru korkar ve Kaan’a karşı hisleri azalmaya başlar ve yavaş yavaş uzaklaşmaya başlar Kaan’dan. Bu olanlarla birlikte Kaan artık kimseyle olamayacağını anlar. Tüm bunlar olmuşken, her şeyden umudunu kesmişken tıpkı kendisi gibi bir yaraya sahip olan Lavin ile tanışır. Lavin’in kafasında tekrar tekrar kanayan bir yarası vardır.

Aradan zaman geçtikten sonra ikisi de birbirine aşık olur. Ama Lavin kendinden çok emin değildir. Fakat o geceki kazadan sonra Lavin Kaan’ı ne kadar çok sevdiğini ve onsuz olamayacağını anlamıştır. Kaan iyileştikten sonra evlenirler ve bir çocukları olur.

Ve bütün bunların sebebi Lavin’in 7 yaşında ölen kardeşi Erdem’dir…

Takip Et
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları gör