LGS Çıkmış Sorular PDF İndir

LGS Çıkmış sorular sayfasında MEB tarafından yapılan yeni sınav sistemi Lise Giriş Sınavı (LGS) için daha önce uygulanmış sınav sorularını bulabilirsiniz. LGS çıkmış sorular sayfası olarak kullanacağımız bu sayfada tüm yıllara ait çıkmış LGS sınav sorularını ve cevaplarını PDF formatında hemen indirebilirsiniz. LGS Türkçe, matematik, fen bilimleri, İngilizce, İnkılap Tarihi ve Atatürkçülük, din kültürü ve ahlak bilgisi ile diğer yabancı dillere ait çıkmış sınav sorularını bu sayfaya ekledik.

LGS çıkmış sorular en baştan 2023-2024 eğitim öğretim yılında sınava hazırlanan öğrenciler için eklenmiştir. 2024 LGS sınavına hazırlanan öğrenciler için son yılların çıkmış tüm LGS sınav soruları ve cevapları sözel ve sayısal bölüm olarak aşağıda listelenmiştir.

LGS Çıkmış Soruları İndirmeden Online Çöz

LGS Çıkmış Sorular PDF İndir

2023 LGS Sözel Bölüm Soruları ve Cevapları 2023 LGS Sayısal Bölüm Soruları ve Cevapları 2022 LGS Sözel Bölüm Soruları ve Cevapları 2022 LGS Sayısal Bölüm Soruları ve Cevapları 2021 LGS Sözel Bölüm Soruları ve Cevapları 2021 LGS Sayısal Bölüm Soruları ve Cevapları 2020 LGS Sözel Bölüm Soruları ve Cevapları 2020 LGS Sayısal Bölüm Soruları ve Cevapları 2019 LGS Sözel Bölüm Soruları ve Cevapları 2019 LGS Sayısal Bölüm Soruları ve Cevapları 2018 LGS Sözel Bölüm Soruları ve Cevapları 2018 LGS Sayısal Bölüm Soruları ve Cevapları
LGS Çıkmış Sorular

LGS her sene daha da zorlaşmaktadır. Bu sınavı kazanabilmek için öğrencilerin önünde zorlu bir süreçle birlikte oldukça azimli, kararlı ve güçlü adaylar bulunmaktadır. En iyi liseleri kazanabilmek için çalışan siz değerli öğrencilerimiz için hazırladığımız sınava hazırlık testlerine, deneme sınavlarına, online testlere sitemiz üzerinden rahatlıkla ulaşabilirsiniz. LGS çıkmış sorular indir. LGS ile ilgili daha önce çıkmış soruları çözmeden sınava hazırlanmış sayılmayız. Sınav öncesi yapılacak en önemli işlerden birisi de hiç kuşkusuz LGS’de çıkan soruları çözmektir. Aşağıda MEB LGS çıkmış sorularını pdf formatında cevap anahtarı ile birlikte hemen indirebileceğiniz bağlantılar verilmiştir.

MEB LGS çıkmış sınav soruları ve cevaplarını sayısal ve sözel dersler olarak iki ayrı bölümde hazırlamıştır. Her iki bölümün de (LGS sayısal ve LGS sözel çıkmış soruları) çıkmış sınav sorularını ve cevap anahtarını indirebileceğiniz bağlantılar eklenmiştir. LGS çıkmış sorular pdf formatında cevap anahtarı ile tüm yıllara göre hazırlanmış ve paylaşılmıştır. MEB tarafından uygulanan LGS soruları ve cevap anahtarını bağlantılar üzerinden direk indirebilirsiniz.

HangiSoru.com olarak takıldığınız soruların çözümleri konusunda da sizlere yardımcı oluyoruz. Buradan takıldığınız soru (lar) hakkında bizlere yorum atarak sorular sorabilirsiniz.

Faydalı Bağlantılar:

Takip Et
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları gör