Takdir Teşekkür Hesaplama

İmamhatip Takdir Teşekkür Hesaplama

İmamhatip ortaokul öğrencileri için özel hazırlanan takdir teşekkür hesapalama robotlarımızla 5, 6, 7. ve 8. sınıf imamhatip takdir teşekkür hesaplamanızı hemen yapabilirsiniz.

Takdir Teşekkür Hesaplama

Takdir teşekkür hesaplama 2023-2024 eğitim öğretim yılına uygun olarak hazırlanan hesaplama robotlarımız ile ilkokul 4. sınıf, ortaokul 5. 6. 7. ve 8. sınıf ve lise 9. 10. 11. 12. sınıflar için paylaşılmıştır.

Takdir teşekkür hesaplaması 1. dönem ve 2. dönem sonunda öğrencilerimizin merak ettiği hesap türlerinden birisidir. HangiSoru üzerinden takdir teşekkür hesaplamanızı tüm sınıf ve okul türü için kolayca yapabilirsiniz. E-okul üzerinden notlarınızı görebilir ve bu notları hesaplama için kullanabilirsiniz.

Ortaokul ve imamhatip ortaokulları için uygun takdir teşekkür hesaplama, aynı şekilde fen lisesi, anadolu lisesi, imam hatip lisesi, meslek liseleri gibi farklı lise türlerine uygun olarak takdir teşekkür hesaplama yapabilirsiniz.

Takdir teşekkür alıp almadığınızı öğrenmek için öncelikle sınıfını seçmeniz gerekmektedir. Yukarıda sınıf bazlı verdiğimiz görsellerden birini seçerek o sınıfa ait hesaplama sayfasına ulaşabilirsiniz. Ortaokul öğrencilerimiz için hazırladığımız LGS puan hesaplama sayfamıza, lise öğrencilerimiz için lise sınıftan geçme hesaplama sayfalarımıza da göz atabilirsiniz.