11.sınıf matematik 1.dönem 1.yazılı soruları ve cevapları indir. Lise 3 matematik 1. dönem 1. yazılı soruları güncel MEB müfredatına uygun klasik, test formatında hazırlanmış yazılı soruları. 2023-2024 eğitim öğretim yılına uygun olarak hazırlanan 11. sınıf matematik 1.dönem 1.yazılı soruları ve cevap anahtarını pdf ve word belgesi formatlarında indirebilir, indirmeden önce sınavlara göz atabilirsiniz.
Matematik 11.sınıf 1. dönem 1. yazılı sınav soruları lise matematik zümre öğretmenleri tarafından ortak sınav olarak yapılmadan önce belli bir sınav takvimi belirlenmekte ve bu sınavlar öğrencilere daha önceden duyurulmaktadır. 11. sınıf matematik dersi için hazırladığımız yazılı soruları HangiSoru ve öğretmenleri tarafından her sene yayınlanmaya devam etmektedir. Bu sınavlar ağırlıklı olarak pdf ve word belgesi olarak paylaşılmakta ve indirmeden önce önizleme seçeneği ile eklenme sağlanmaktadır.
11.Sınıf Matematik 1.Dönem 1.Yazılı Soruları Hazırlık
11. sınıf matematik dersi 1. dönemin ilk yazılı sınavına hazırlanmak isteyen öğrencilerimiz bu sınavları indirerek çözmeye başlayabilirsiniz. Öncesinde ise çalışacağınız üniteye ve alt başlıklarına bir göz atalım:
1.ÜNİTE: TRİGONOMETRİ

Sinüs ve Kosinüs Eksenleri ve İşaretleri
Tanjant ve Kotanjant Ekseni ve İşaretleri
Trigonometrik Özdeşlikler
Sinüs ve Kosinüs Teoremi
Arc